Home » Klasa-str » Man/Boy » Jakiego typu biżuteria pasuje do nowoczesnego mężczyzny?

Jakiego typu biżuteria pasuje do nowoczesnego mężczyzny?

Wybór biżuterii to niezmiernie pojemne określenie, jakie w pierwszej kolejności łączy nam się ze światem damskich stylizacji.
Dzisiejszy świat bardzo stara się znosić jednakże te twarde podziały między tym co wolno obu płciom oraz co „przystoi” w świecie mody.

Efektem tego są kolejne kolekcje sezonowe dla panów, jakie mają coraz to sporzej elementów (szczególnie dodatków) wspólnych z tym, co oferuje się paniom. Zasada ta tyczy się także biżuterii, na co wskazują najbardziej znamienici projektanci mody. Projektanci mody stają na głowie ażeby zapewnić nam satysfakcję a także wzornictwo, które będzie w stanie zaakcentować naszą wyjątkowość a także płeć, więc z jakiego powodu nie skorzystać z tej sposobności, szczególnie gdy na co dzień wolimy styl oficjalny, albo też obracamy się w biznesowych kręgach? Nie bądźmy purystami stylu!
jazda na rowerze
Autor: Blaye Cotes de Bordeaux
Źródło: http://www.flickr.com
Męska biżuteria powinna być za każdym razem prosta. Efekt, jaki chcemy uzyskać to klasa, nie zaś kicz, dlatego powinniśmy zastanowić się też nad sposobem noszenia bransoletki. Zgodnie ze wskazówkami, które daje nam świat mody, są dwie drogi ich noszenia: na tej samej dłoni co zegarek lub na przeciwnej dłoni do tej, na której dany facet nosi własny zegarek. Warto również zatroszczyć się o wybór należytych materiałów.

Kiepską decyzją będzie np. wybór bransoletki z fragmentami pozłacanymi, dlatego że zużycie owej wierzchniej powłoki następuje tu bardzo szybko, a czerniejące złoto nie prezentuje się nazbyt elegancko.

Wpadł Ci w oko prezentowany tekst? Jeżeli tak, to zobacz także praktyczne materiały, które zawierają podobne dane na opisywany wątek – jeśli chcesz, to zbadać kliknij tu!

Bardziej odpowiedzialną alternatywą jest zaufanie stali szlachetnej, miedzi jak też skórze cielęcej. Z pewnością zawsze modny jest męski łańcuszek.