Home » Posts tagged 'moda'

Tag Archives: moda

Gdzie kupować modne obuwie i ubrania?

Przygotowując się do nowego sezonu zastanawiamy się zazwyczaj, które składniki powinny się znaleźć w naszej garderobie. Informują o tym przede wszystkim modowe magazyny jak i strony internetowe piszące o modzie, ale nie musimy z takich podpowiedzi korzystać. Wystarczy, że sprawdzimy parę sklepów, a szybko się zorientujemy, co w danym sezonie będzie hitem. Miejmy jednak w pamięci, by nie nabywać elementów, które są już hitami, gdyż będziemy wyglądali jak co druga osoba na mieście. A tego zapewne nikt nie chce.

(więcej…)

Moda – nie bójmy się wybierać mocnych akcesoriów. Dowiedz się, jak musisz dobierać dodatki do kreacji

We współczesnym świecie nie tylko panie interesują się modą. Również panowie coraz częściej odwiedzają portale poświęcone trendom i czytają lektury związane z dobrym stylem. Co jest tego powodem? Otóż okazuje się, że wielu ludzi zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że na co dzień liczą się nie tylko nasze umiejętności, doświadczenie czy sposób bycia, ale równie istotny jest nasz wygląd. Sami zaczynamy coraz bardziej świadomie kreować swój wizerunek i zastanawiamy się nad tym, co jeszcze można zrobić, aby było lepiej.

(więcej…)

Jakiego typu sukienka na ślub?

Właśnie minął sezon komunijny, a przed nami sezon ślubny. Wiosna i lato to piękne pory roku, wszędzie tyle zieleni, kwiecia i słońca. Nic nadzwyczajnego, że to właśnie w wiosenno-letnich miesiącach zazwyczaj planujemy wesela. Żywimy też nadzieję na udaną pogodę. Co raz częściej bowiem urządza się przyjęcia weselne w ogrodach. Ten amerykański trend przyjął się u nas bardzo dobrze.

(więcej…)

Czemu moda jest tak ważna dla każdej z pań? Dlaczego o odpowiedniej kreacji warto myśleć każdego dnia?

Nie da się ukryć, że dzisiaj moda posiada duże znaczenie dla każdej kobiety. Przykładają one się bardziej do tego, żeby się podobać oraz prezentować się pięknie każdego dnia. Troszczą się nawet o najmniejszy, choćby mało widoczny szczegół, by wszystko wyglądało idealnie. Szukają własnego stylu i sprawdzają kolekcje najróżniejszych projektantów, by móc znaleźć takie najlepiej pasujące do niej modele, w których czują się najlepiej. W łatwy sposób można jednakowoż zgubić się w takich natłoku dostępnych produktów, projektantów i strojów, trudno jest odszukać swój oryginalny styl.

(więcej…)

Kto bardziej zna się na modzie? Oczywiście zdecydowana większość kobiet! Co dzięki temu zyskują?

To fakt, iż panowie dosyć często podejmują starania, lecz i tak nie są w stanie zrozumieć płci żeńskiej. Pewnie to z tego powodu, że nie są tak mocno związani z kwestiami mody, jak przeciętna kobieta. To również z tego powodu, że chociaż trendy ulegają zmianie, to przeciętny facet nigdy nie będzie tak się troszczył o swój wygląd, jak statystyczna kobieta.

(więcej…)