Home » Klasa-str » Man/Boy » Czy włosy doczepić można samodzielnie i jak je pielęgnować?

Czy włosy doczepić można samodzielnie i jak je pielęgnować?

Dzisiaj mając krótkie włosy, prędko można by to odmienić doczepiając sobie np. piękne loki. Należy się tylko zastanowić czy wybrać naturalne, czy syntetyczne. Naturalnie sztuczne są nieco mniej kosztowne, przy czym naturalne o wiele ładniej mogą wyglądać.
Co poniektóre panie mają rzadkie włosy, lecz i one pragną wyglądać pięknie.

Dzisiaj kupimy włosy, które można by doczepić, a co ważne można je zdjąć w każdej chwili. Technika doczepiania włosów to mocowanie pasemek wąskich lub szerszych do własnych włosów. Robi się to przy pomocy klipsów na stałe zamocowanych do pasemek. Mógłby to zrobić każdy samodzielnie i nie jest potrzebna pomoc fryzjera. Jeżeli uzyska się już trochę wprawy, zakładanie włosów nie zajmuje dłużej niż 15 min. Jeżeli posiadasz cienkie włosy oraz interesują cię doczepiane włosy sklep, którego poszukujesz jest bardzo blisko i jest dostępny w jakimkolwiek momencie, ponieważ mógłby to zostać sklep wirtualny. Włosy doczepiane można by wkładać każdego dnia bądź zakładać je tylko na bardziej znaczące okazje. Istotnym wymogiem doczepienia włosów jest taka długość naszych, żeby zakrywały klipsy. Najlepsze do doczepiania są włosy sięgające ramion, przy czym to naturalnie zależy od decyzji dowolnej dziewczyny. Prawidłowo sprawdzi się także wycieniowana fryzura. Wówczas łatwiej można zasłonić różnice między naszymi włosami, a doczepianymi.
okres
Autor: pgc1954
Źródło: http://www.flickr.com
Warto dobrać włosy naturalne, jeśli pragniemy, żeby fryzura prezentowała się na prawdziwą. Jeśli wybierzemy odpowiedni odcień, wówczas trudno będzie odróżnić włosy swoje od doczepianych. Włosy naturalne można by poddawać zabiegom prostowania i można by zrobić z nimi wszystko, co akurat nam będzie pasować. Włosy naturalne na pewno się nie splączą, natomiast różnie zdarza się z syntetycznymi. Wybór długości włosów jest zależny od rezultatu, jaki chcesz uzyskać. Włosy (profesjonalny fryzjer z Mazowieckiego) o długości 50 centymetrów nie prezentują się naturalnie, ponieważ w naturze tego typu długość występuje nieczęsto. Myć tego typu włosy trzeba tak często jak swoje.

Jeśli nosimy je każdego dnia, należy umyć je raz na tydzień. Jest zależne to także od tego, czy na doczepiane włosy nanosimy jakiekolwiek kosmetyki. Jeśli tak, to musimy oczywiście myć je częściej. Takie włosy najwłaściwiej pielęgnować za pomocą kosmetyków do włosów zniszczonych.